: Волинська обласна Мала академія наук
: : Турніри і конкурси

Турнір юних винахідників та раціоналізаторів


Турнір  проводиться відповідно до вимог “Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності”, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 р. № 1099.

Збірна команда Волинської області - призер XІV Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

ІІІ місце (2011 рік)

Команда Волинського ліцею з посиленою фізичною підготовкою - учасник XІV Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів

Збірна команда Волинської області - призер ХVІІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів;
- ІІІ місце - 2014 рік

Команди-переможці ТЮВІР

Збірна команда Волинської області - призер

 ХІ Всеукраїнського турніру юних  винахідників і раціоналізаторів – І місце

(2008 року)

1. Зварич Микола, учень 11 класу Нововолинського ліцею- інтернату;

2. Гупало Богдан, учень 11 класу, гурток інформатики Любомльської СЮТ;

3.  Редчук Богдан, учень 10 класу Волинського ліцею- інтернату;

4. Сусюк Дмитро , учень 11 класу Нововолинського ліцею- інтернату;

5.  Юречко Максим, учень 10 класу Волинського ліцею- інтернату.

            Керівник команди – Бурбела Олена Федорівна, методист ВО МАН

  Команда Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою

- призер  ХІ Всеукраїнського турніру юних  винахідників і раціоналізаторів –

ІІ місце (2008 рік)

1. Давидюк Євгеній – учень 11 класу;

2. Гриппа Віктор - учень 11 класу;

3. Сокол Володимир – учень 11 класу;

4. Ковальчук Сергій - учень 11  класу;

5. Гасіч Віктор - учень 10 класу.

Керівники команди – Ткачук Ігор Григорович, вчитель фізики,

      Пастушук Валентин Антонович, вчитель фізики

  Команда Луцької гімназії №21 імені Михайла Кравчука - призер

 ХІ Всеукраїнського турніру юних  винахідників і раціоналізаторів - 

ІІ місце (2008 рік)

1. Мартинюк Олександр - учень 9 класу;

2. Миселюк Артур - учень 10 класу;

3. Осадчук Роман – учень 11 класу;

4. Ковальчук Роман - учень 11  класу;

5. Панков Іван - учень 11 класу.

Керівник команди – Киричик Сергій Михайлович, вчитель фізики

Збірна команда Волинської області -

призер XІI Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів –

ІІ місце (2009 рік)

1. Мартинюк Олександр, учень 10 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука;

2. Жємєля Денис, учень 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука;

3. Лазука Олександр, учень 11 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука;

4. Акерман Олександр, учень 11 класу Луцького НВК “Гімназія №14”.

Керівник команди:  Мартинюк Олександр Семенович, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри загальної фізики та методики викладання фізики ВНУ імені Лесі Українки, керівник секції ВО МАН 

Збірна команда Волинської області -

призер XІІI Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів –

ІІІ місце (2010 рік)

1. Бавда Орест, учень 10 класу Луцької гімназії №18;

2. Ханайчук Роман, учень 10 класу Камінь-Каширського НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” № 2;

3. Зорик Тарас, ліцеїст 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

4. Касянчук Назарій, ліцеїст 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

5. Ясковець Борис, ліцеїст 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Керівник: Бурбела Олена  Федорівна, методист Волинської обласної Малої академії наук.

Команда Луцької гімназії № 21 імені Михайла

- призер XIІІ Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів – І місце (2010 рік)

1. Поляниця Андрій, учень 10 класу;

2. Мельник Іван, учень 10 класу;

3.Топольський Назар, учень 10 класу;

4. Мартинюк Олександр, учень 11 класу;

5. Момчев Олексій, учень 11 класу.

Керівник: Киричик Сергій Михайлович, вчитель фізики Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука.

Збірна команда Волинської області -

призер XІV Всеукраїнського турніру юних винахідників і раціоналізаторів –

ІІІ місце (2011 рік)

1. Лябук Костянтин, учень 11 класу Луцької гімназії № 18;

2. Троцюк Ігор, учень 11 класу Луцької гімназії № 18;

3. Табачук Олексій, учень 11 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького;

4. Гурін Артем, учень 10 класу Луцької гімназії № 4 імені Модеста Левицького;

5. Нікітін Максим, учень 10 класу Волинського ліцею-інтернату.

Керівник: Вербицький Василь Сергійович, керівник секції Волинської обласної Малої академії наук.

Збірна команда Волинської області – переможець XV Всеукраїнського турніру

юних винахідників і раціоналізаторів  - І місце

(2012 рік)

1. Дергач Роман, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 м. Нововолинська;

2. Стадник Іванна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 м. Нововолинська;

3. Модь Павло, учень 11 класу Луцького НВК № 9, гуртківець Луцького міського ЦНТТУМ;

4. Котюн Анна, учениця 11 класу Луцького НВК № 9, гуртківець Луцького міського ЦНТТУМ;

5. Дехтяр Андрій, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля.

Збірна команда Волинської області – переможець  ХVІ Всеукраїнського турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів – ІІ місце

(2013 рік)

1. Міскевич Мирон, учень 11 класу комунального закладу “Луцький НВК № 9 Луцької міської ради”;

2. Гуцук  Назар, учень 11 класу комунального закладу “Луцький  НВК “Гімназія № 14” Луцької міської ради Волинської області”;

3. Гісь Дмитро, учень 10 класу комунального закладу “Луцький  НВК “Гімназія № 14” Луцької міської ради Волинської області”;

4. Смітюх Юліан, учень 11 класу комунального закладу “Луцький НВК № 9 Луцької міської ради”;

5. Сорока Павло, ліцеїст 10 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Керівник команди: Бурбела Олена Федорівна, методист комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”  

Збірна команда Волинської області – переможець  ХVІІ Всеукраїнського  турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів – ІІІ місце

(2014 рік)

1. Сорока Павло, ліцеїст 11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою;

2. Рибачок Дмитро, гуртківець, комунального закладу “Луцький міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді Луцької міської ради”, учень 10 класу комунального закладу “Луцький НВК № 9 Луцької міської ради”; 

3. Янюк Дмитро, учень 10 класу комунального закладу “Луцький НВК “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”;

4. Єрмолаєв Гнат, учень 10 класу комунального закладу “Луцький НВК “Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського” Луцької міської ради Волинської області”;

5. Комар Владислав, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради.

Керівник команди – Лукавий  Петро Миколайович, вчитель фізики комунального закладу “Луцький  НВК №9” Луцької міської ради”.

Збірна команда Волинської області -

учасник  ХVІІІ Всеукраїнського  турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів

(2015 рік)

1.  Горожанова Анастасія, учениця 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

2. Тимчій Анна, гуртківець Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця  9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

3. Бекирук Нікіта, гуртківець Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень  10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

4.  Кочулап Богдана, гуртківець Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учениця  9 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

5. Шкітеров Валерій, гуртківець Луцького міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень  11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”.

Керівник команди:  Лукавий Петро Миколайович, керівник секції робототехніки, комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук” вчитель фізики комунального закладу “Луцький НВК № 9 Луцької міської ради”.

2016 рік

Збірна команда Волинської області -  І місце.

1. Жук Орест, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

2. Сильчук Андрій, учень 11 класу комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради”;

3. Горожанова Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

4. Шабала Юлія, учениця 11 класу Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Нововолинської міської ради Волинської області;

5. Бекерук Нікіта, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”.

Керівник команди – Лукавий Петро Миколайович, учитель фізики комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”, керівник секції робототехніки комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”. 

Збірна команда Волинської області

- переможець ХХ Всеукраїнського  турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів – ІІІ місце (2017 рік)

1. Свереда Микола, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс  “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області;

2. Торчило Андрій, учень 10 класу навчально-виховного комплексу “Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1-колегіум Нововолинської міської ради Волинської області”;

3. Гирикович Софія, учениця 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

4. Солодуха Микола, учень 10 класу Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

5. Русин Павло, учень 11 класу комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради”.

Керівник команди – Бурбела Олена Федорівна, методист комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”.

Збірна команда Волинської області

- переможець ХХІ Всеукраїнського  турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів – ІІІ місце (2018 рік)

1. Волосюк Дмитро, гуртківець Центру науково-технічної творчості учнівської молоді, учень 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”;

2. Грабець Назар, учень 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

3. Данилик Андрій, учень 11 класу комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Луцької міської ради”;

4. Лугінін Богдан, учень 10 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс  “Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського Луцької міської ради” Волинської області”;

5. Панасюк Максим, ліцеїст 11 класу Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні.

Керівник команди – Лукавий Петро Миколайович, керівник секції робототехніки  комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”, вчитель фізики комунального закладу “Луцький  навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”.

Збірна команда Волинської області

- переможець ХХІІ Всеукраїнського  турніру  юних  винахідників і раціоналізаторів – ІІІ місце (2019 рік)

1. Волосюк Дмитро, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради”, вихованець Центру науково-технічної творчості учнівської молоді;

2. Григорьєв Владислав, учень 10 класу комунального закладу загальної середньої освіти  “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”;

3. Корецький Олександр, учень 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради;

4. Музичук Віталій, учень 10 класу комунального закладу “Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”;

5. Ходаківський Єгор, учень 10 класу комунального закладу “Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”.

Керівник команди – Лукавий Петро Миколайович, керівник секції робототехніки  комунальної установи “Волинська обласна Мала академія наук”, вчитель фізики комунального закладу загальної середньої освіти  “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”.