: Волинська обласна Мала академія наук
: : Структура Волинського відділення МАН

Відділення технічних наук


Секції:

- Технологічні процеси та перспективні технології;

- Електроніка та приладобудування;

- Матеріалознавство;

- авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніка;

- Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології;

- Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження;

- Науково-технічна творчість та винахідництво.

Методист відділення – Бурбела Олена Федорівна

Заняття у секціях відділення технічних наук проводиться на базі:

 - Волинського національного університету імені Лесі Українки;

- Луцького національного технічного університету;

- Опорного закладу загальної середньої освіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради";

- Навчально-виховного комплексу “Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія №2” Маневицького району Волинської області;

- Опорного навчального закладу "Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області";

- Комунального опорного закладу "Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Турійського району Волинської області.

Керівники секцій:

  • електроніки та приладобудування :
    • Мартинюк О.С., доктор педагогічних наук, професор кафедри експериментальної фізики, інформаційних та освітніх технологій ВНУ  імені Лесі Українки;
    • Приходько О.С.,  кандидат технічних наук, доцент кафедри прикладної математики та механіки ЛНТУ;
  • технологічних процесів та перспективних технологій – Сичук В.А., кандидат технічних наук, доцент кафедри прикладної механіки ЛНТУ;
  • матеріалознавства - Гулай О.І., доктор педагогічних наук, професор кафедри матеріалознавства ЛНТУ;
  • екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження –  Федорчук-Мороз В.І.,кандидат технічних наук, доцент кафедри цивільної безпеки ЛНТУ;
  • робототехніки: 
    • Лукавий П.М., вчитель комунального закладу загальної середньої освіти “Луцький ліцей №27 Луцької міської ради Волинської області”;
    • Врублевський О.Ю., вчитель опорного закладу загальної середньої освіти "Торчинський ліцей Торчинської селищної ради";
    • Кузьмич І.М., вчитель навчально-виховного комплексу “Маневицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2-гімназія №2” Маневицького району Волинської області;
    • Олещук А.В., вчитель опорного навчального закладу "Дубівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Дубівської сільської ради Ковельського району Волинської області";
    • Рудницький М.С., вчитель комунального опорного закладу "Луківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей" Турійського району Волинської області.

Слухачі відділення беруть участь у обласних, Всеукраїнських та Міжнародних інтелектуальних заходах: 

- конкурс-захист науково-дослідницьких робіт;

- турнір юних винахідників та раціоналізаторів;

- турнір юних винахідників та раціоналізаторів (юніорська ліга);

- науково-технічна виставка-конкурс молодіжних інноваційних проєктів “Майбутнє України”;

- конкурс “Технік-Юніор”;  

- конкурс “Еко-Техно Україна”;

- вища заочно –дистанційна школа МАН;

- олімпіада з робототехніки;

- енергетичний хакатон;

- Міжнародна школа-семінар “Спектроскопія молекул та кристалів”;

- Всеукраїнська школа-семінар “Cучасні матеріали та технології”;

- Наукова літня школа з фізики (CERN).

Літні наукові школи:

- “Основи мікроелектроніки та робототехніки”;

- інженерії  за напрямами:

- нанотехнології та альтернативні джерела енергії;

- робототехніка та інформаційні технології.

Стипендіати Президента України:

2009 рік – Зварич Микола (Нововолинський ліцей-інтернат);

2010 рік – Мартинюк Олександр (Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука);

2013 рік – Пльотка Борис (Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою);

2014 рік – Желізний Сергій (Нововолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Нововолинської міської ради);

2018 рік – Кавара Артем (комунальний заклад “Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”).