Архів новини


Загальна кількість новин - 1747
2 березня 2021 р.
Життєві та духовні орієнтири Петра Яцика Життєві та духовні орієнтири Петра Яцика

Петро Яцик – відомий меценат української діаспори, який фінансував мільйонні проєкти в підтримку вивчення української мови, історії України.  

Детальніше

1 березня 2021 р.
Лекції про Лесю Українку у вільному доступі Лекції про Лесю Українку у вільному доступі

Проєкт "Лекторій з професором" присвячений 150-річчю з дня народження Лесі Українки.  

Детальніше

26 лютого 2021 р.
Спецкурс “Ядерна енергетика” Спецкурс “Ядерна енергетика”

Лабораторія “МАНЛаб” Національного центру “Мала академія наук України” анонсує спецкурс “Ядерна енергетика”, в рамках Всеукраїнського науково-освітнього проєкту “Навчатися, щоб навчати”  

Детальніше

25 лютого 2021 р.
150 років від дня народження Лесі Українки 150 років від дня народження Лесі Українки

Сьогодні вся Україна відзначає 150-річчя з Дня народження видатної письменниці, громадської діячки та мисткині Лесі Українки!  

Детальніше

24 лютого 2021 р.
 Заходи до 150-річчя з дня народження Лесі Українки Заходи до 150-річчя з дня народження Лесі Українки

Лекторій «День з професором» до 150-річчя з дня народження Лесі Українки...  

Детальніше

23 лютого 2021 р.
Увага! Конкурс... Увага! Конкурс...

Обласний конкурс творчих учнівських робіт, присвячених 90-ій річниці пам`яті Вячеслава Казимировича Липинського  

Детальніше

23 лютого 2021 р.
ХXІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» ХXІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки»

Національний авіаційний університету спільно з Національним Центром «Мала академія наук України» запрошує учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вихованців гуртків та учнів – членів Малої академії наук України стати учасниками ХXІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених і студентів «Політ. Сучасні проблеми науки» в секції: «Обдарована учнівська молодь: дослідження, інновації, наукові відкриття та пошук».  

Детальніше

22 лютого 2021 р.
Конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проектів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки Конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проектів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки

У березні-листопаді 2021 року Національний центр «Мала академія наук України» спільно з Волинським національним університетом імені Лесі Українки та комунальною установою «Волинська обласна Мала академія наук» буде проводити Конкурс літературних, дослідницьких та мультимедійних учнівських проектів, присвячених 150-річчю з дня народження Лесі Українки  

Детальніше

22 лютого 2021 р.
Запрошуємо старшокласників до змагань з нейронаук Запрошуємо старшокласників до змагань з нейронаук

International Brain Bee - це змагання школярів з дисциплін, що досліджують нервову систему. Щороку в Brain Bee змагаються тисячі учнів з багатьох країн. Національні чемпіони змагаються на міжнародному рівні.  

Детальніше

22 лютого 2021 р.
Проєкт Проєкт "День з професором"

23 лютого о 16 годині відбудеться лекція «Ретроспективне інтерв`ю з Лесею Українкою: спроба реконструкції». Лектор: Богдан Світлана Калениківна, завідувач кафедри історії та культури української мови Волинського національного університету імені Лесі Українки, кандидат філологічних наук, професор  

Детальніше

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ...
<< Попередня  Наступна >>


Всі новини