Нобелівська премія… для манівців : Волинська обласна Мала академія наук
Нобелівська премія… для манівців

Нобелівська премія… для манівців

6 березня 2014 р. у відділеннях фізики, астрономії та технічних наук відбулось відкрите заняття «Нобелівська премія та лауреати в галузі фізики», яке провела методист ВО МАН Олена Бурбела. На захід був запрошений педагогічний колектив установи.

Старшокласники мали змогу дізнатися більше про умови нагородження премією, її засновника – вченого Альфреда Нобеля – Нобелівських лауреатів, зокрема і тих, які мають українське походження, церемонію оголошення лауреатів. На одній із них, що відбувалась в CERNі  (Європейському центрі з ядерних досліджень) у жовтні 2013 року побувала керівник секції фізики Луцької філії ВО МАН Захарчук Вероніка.

Особливе зацікавлення викликав у школярів виступ Тараса Шевчука, дворазового учасника Всеукраїнського конкурсу-захисту (відділення  фізики та астрономії). Школяр у червні 2013 року став учасником наукової школи з фізики для учнів на базі Європейської організації ядерних досліджень у м. Женеві (Швейцарія). Тарас охоче ділився враженнями від поїздки. У мультимедійній презентації учень представив основні моменти екскурсії на CERN, відвідин  детекторів LHC (Великого Адронного Колайдера), деякі його дослідження.

Керівник стаціонарної секції астрономії та астрофізики Поліщук Роман наголосив на важливості розвитку фізики як галузі, оскільки використання надбань науки є особливо актуальним.

У слухачів виникало безліч запитань, пов’язаних з фізичними дослідами, новими технологіями. Диспут завершився логічним висновком – навчання в МАН, здобуття належної освіти, працелюбність дають усі можливості зробити в майбутньому відкриття, які б служили на благо людям та були гідно поціновані українською та міжнародною спільнотою.

к-сть переглядів:3968         

← Попередня новина
Наступна новина →

Добавити коментар

Обов’язкові поля відмічені символом *

* Ім’я:
* Коментар:
* Код картинки:

     

Запрошуємо на навчання

Динамічність життя, інформаційні технології, відкриття в науці змушують рухатись невпинно вперед. Щоб статися успішним – необхідні знання!

Реєстрація на навчання!
Різні напрями
Кваліфіковані педагоги
Можливість росту
Різні форми навчання
Безкоштовне навчання

Структура відділень

У Волинській обласній Малій академії наук працюють відділення

12 відділень

Стаціонарна форма навчання

Різноманітні секції

Заочна форма навчання

Турніри, конкурси

Секції, гуртки, студії

Міжнародні та Всеукраїнські масові заходи

Обласні масові заходи

Нашими партнерами є:

Міністерство освіти і науки України Інститут модернізації змісту освіти і науки Управління освіти Мала академія наук України Луцький національний технічний університет Волинський національний університет імені Лесі Українки

Методична робота

Конкурси

Заочно-дистанційна школа