IV Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2007-2008 н. р.)
Склад команди:
- Прокопів Олександр, учень 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля;
- Карпюк Катерина, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату;
- Багницька Людмила, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату;
- Колочун Інна, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля;
- Михалевич Роман, учень 10 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Замшани Ратнівського району
Керівник команди: Форманюк Еліна Юріївна, студентка філологічного факультету Волинського національного університету ім. Лесі українки
V Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2008-2009 н. р.)
Склад команди:
- Борисюк Анна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля;
- Колочун Інна, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля;
- Прокопів Олександр, учень 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Ковеля;
- Василюк Олександр, учень 11 класу колегіуму м. Нововолинська;
- Михалевич Роман, учень 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Замшани Ратнівського району
Керівник команди: Левчук Юлія Олександрівна, методист Волинської обласної Малої академії наук
VІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2009-2010 н. р.)
Склад команди:
- Дричик Владислав, учень 9 класу НВК «СШ І-ІІІ ст. № 1 – колегіум» м. Нововолинська;
- Копитюк Михайло, учень 11 класу Волинського ліцею-інтернату;
- Кушнір Анна, учениця 11 класу Луцького НВК № 9;
- Луцюк Микола, учень 11 класу НВК «СШ І-ІІІ ст. № 1 – колегіум» м. Нововолинська;
- Шевяхова Наталія, учениця 11 класу Луцького НВК № 9
Керівник команди: Бич Володимир Васильович, вчитель зарубіжної літератури Луцького НВК № 9
VІІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – ІІ місце (2010-2011 н. р.)
Склад команди:
- Дричик Владислав, учень 10 класу НВК «СШ І-ІІІ ст. № 1 – колегіум» м. Нововолинська;
- Горбач Роман, учень 10 класу НВК «СШ І-ІІІ ст. № 1 – колегіум» м. Нововолинська;
- Бавда Орест, учень 10 класу Луцької гімназії № 18;
- Хом’як Леся, учениця 11 класу Луцької гімназії № 18;
- Михалевич Ірина, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Замшани Ратнівського району
Керівник команди: Бич Володимир Васильович, вчитель зарубіжної літератури Луцького НВК № 9
VІІІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – ІІ місце (2011-2012 н. р.)
Склад команди:
- Бобчинський Володимир, учень 10 класу Луцького НВК № 9;
- Комар Юлія, учениця 11 класу Луцького НВК «Гімназія № 14»;
- Гриник Софія, учениця 11 класу Луцького НВК «Гімназія № 14»;
- Суха Надія, учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст. смт Луків Турійського району;
- Заєць-Терех Владислав, учень 11 класу ЗОШ № 2 м. Володимира-Волинського
Керівник команди: Бич Володимир Васильович, вчитель зарубіжної літератури Луцького НВК № 9
ІХ Всеукраїнський турнір юних журналістів –(2012-2013 н. р.)
Склад команди:
- Губарєва Дар’я (уч. 10 кл. Луцького НВК № 9),
- Байда Дмитро (уч. 10 кл. Луцького НВК № 9),
- Шиманська Ольга (уч. 11 кл. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Замшани Ратнівського р-ну),
- Шиманська Олена (уч. 10 кл. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Замшани Ратнівського р-ну),
- Гордун Андрій (уч. 10 кл. НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – дитячий садок» с. Річиця Ратнівського р-ну).
Керівник команди – Бич Володимир Васильович, вчитель зарубіжної літератури Луцького НВК № 9
Х Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2013-2014 н. р.)
Склад команди:
- Байда Дмитро, учень 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9;
- Тивонюк Ганна, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу “Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 1 – колегіум”;
- Шиманська Олена, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу “загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня – дитячий садок” с. Замшани Ратнівського району;
- Кабанова Ірина, учениця 11 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 26;
- Самойленко Роман, учень 10 класу Луцького навчально-виховного комплексу № 9.
Керівник команди – Бич Володимир Васильович, вчитель російської мови та світової літератури Луцького навчально-виховного комплексу № 9.
ХІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – ІІ місце (2014 – 2015 н.р.)
Склад команди:
- Хомутенко Марта, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
- Ромашов Олександр, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
- Гапон Анастасія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
- Мазурик Інна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради»;
- Лоцман Тетяна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради».
Керівник команди – Бич Володимир Васильович, вчитель російської мови та світової літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
ХІІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2015 – 2016 н.р.)
Склад команди:
1. Хомутенко Марта, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
2. Козуб Марина, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
3. Мазурик Інна, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;
4. Важеха Емілія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;
5. Пеньковська Софія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
Керівник команди – Бич Володимир Васильович, керівник секції світової літератури комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук», вчитель світової літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
ХІІІ Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2016 – 2017 н.р.)
Склад команди:
1. Козуб Марина, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
- Пеньковська Софія, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
- Василенко Катерина, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського Волинської області;
- Савік Ілона, учениця 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»;
- Піменов Ілля, учень 9 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області».
Керівник команди – Бич Володимир Васильович, керівник секції світової літератури комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук», вчитель світової літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».
ХІV Всеукраїнський турнір юних журналістів – І місце (2017 – 2018 н.р.)
Склад команди:
- Піменов Ілля, учень 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»;
- Андрусік Катерина, учениця 10 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 18 Луцької міської ради Волинської області»;
- Гудзь Марія, учениця 11 класу комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області»;
- Василенко Катерина, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського Волинської області;
- Одіон Ірина, учениця 11 класу опорного навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія».
Керівник команди – Бич Володимир Васильович, учитель зарубіжної літератури комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради», керівник секції зарубіжної літератури комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».
ХV Всеукраїнський турнір юних журналістів – ІІ місце (2018 – 2019 н.р.)
Склад команди:
1. Василенко Катерина, учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського Камінь-Каширської районної ради Волинської області;
2. Деркач Марія, учениця 10 класу Волинського наукового ліцею-інтернату Волинської обласної ради;
3. Козуб Дарина, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс №9 Луцької міської ради»;
4. Чак Анастасія, учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня № 10 міста Ковеля;
5. Ющик Оксана, учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» № 2 м. Каменя-Каширського Камінь-Каширської районної ради Волинської області.
Керівник команди – Байда Дмитро Петрович, керівник гуртків з основ журналістики комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради».