2009 рік - V Всеукраїнський турнір юних економістів
Збірна команда Волинської області (диплом ІІ ступеня):
- Корінецький Петро, 11 клас, Волинський ліцей-інтернат;
- Гайдук Михайло, 10 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохова;
- Проценко Михайло, 10 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.–гімназія” м. Горохова;
- Бочковський Роман, 11 клас, НВК „ЗОШ І-ІІІ ст.–гімназія” м. Горохова;
- Глова Ірина, 10 клас, НВК „Нововолинська спеціалізована школа № 1 – колегіум”.
Керівник команди: Волощук Валентина Федорівна, вчитель географії та економіки „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохова.
2010 рік - VІ Всеукраїнський турнір юних економістів
Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):
- Горбач Роман, учень 10 класу НВК „Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 – колегіум” м. Нововолинська;
- Гайдук Михайло, учень 11 класу НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохів;
- Проценко Михайло, учень 11 класу НВК „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохів;
- Мельничук Світлана, учениця 11 класу Волинського ліцею-інтернату;
- Дзюргалюк Олександр, учень 10 класу Володимир-Волинської гімназії.
Керівник команди: Волощук Валентина Федорівна, вчитель географії та економіки „ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія” м. Горохова.
2011 рік - VІІ Всеукраїнський турнір юних економістів
Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):
- Горбач Роман, учень 11 класу НВК „Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 – колегіум”;
- Дричик Владислав, учень 11 класу НВК „Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 1 – колегіум”;
- Мельник Олена, учениця 11 класу Луцького НВК № 9;
- Бавда Орест, учень 11 класу Луцької гімназії № 18;
- Ніщик Олексій, учень 11 класу НВК № 1 м. Каменя-Каширського.
Керівник команди – Габрилевич Ольга Леонідівна, методист Волинської обласної Малої академії наук.
2012 р. - VІІІ Всеукраїнський турнір юних економістів
Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):
- Бобчинський Володимир, учень 11 класу Луцького НВК № 9;
- Козачок Анатолій, учень 11 класу НВК № 1 м. Каменя-Каширського;
- Ковалець Діана, учениця 11 класу Луцької гімназії № 18;
- Кабанова Ірина, учениця 10 класу Луцького НВК № 26.
Керівник команди – Рибка Олена Борисівна, вчитель економіки Луцького НВК № 9
2013 р. - ІХ Всеукраїнський турнір юних економістів
Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):
- Барановська Аліна, учениця 11 класу Луцького НВК № 9;
- Федюк Мирослава, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 м. Нововолинська;
- Юхимчук Оксана, учениця 11 класу ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 смт Ратне;
- Фрасолюк Соломія, учениця 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука;
- Іванчук Владислав, учень 9 класу Луцької гімназії № 21 імені Михайла Кравчука.
Керівник команди – Коханюк Інна Анатоліївна, вчитель економіки гімназії м. Нововолинська
2014 р. - Х Всеукраїнський турнір юних економістів
Збірна команди Волинської області (диплом ІІІ ступеня):
- Піх Дмитро, учень 11 класу навчально-виховного комплексу „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія” м. Горохів;
- Шевчук Владислав, учень 10 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
- Михальчук Тарас, учень 11 класу Нововолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Нововолинської міської ради;
- Уманець Марія, учениця 11 класу Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради.
Керівник команди – Коханюк Інна Анатоліївна, вчитель економіки Нововолинської гімназії Нововолинської міської ради.
Команда комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради” (диплом ІІІ ступеня):
- Іванчук Владислав, учень 10 класу;
- Фрасолюк Соломія, учениця 10 класу;
- Панасюк Анастасія, учениця 10 класу;
- Ломакін Микола, учень 10 класу;
- Голованова Анастасія, учениця 10 класу.
Керівник команди – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради”.
2015 рік - ХІ Всеукраїнський турнір юних економістів
Команда комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука
Луцької міської ради Волинської області” (диплом І ступеня):
- Іванчук Владислав, учень 11 класу;
- Фрасолюк Соломія, учениця 11 класу;
- Панасюк Анастасія, учениця 11 класу;
- Ломакін Микола, учень 11 класу;
- Голованова Анастасія, учениця 11 класу.
Керівник команди – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради”.
Збірна команда м. Луцька „Невидима рука” (диплом ІІІ ступеня):
- Шевчук Владислав, учень 11 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
- Мазурик Інна, учениця 11 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
- Трач Людмила, учениця 10 класу комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
- Мельник Дарина, учениця 11 класу комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради Волинської області”;
- Рибачок Дмитро, учень 11 класу комунального закладу “Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради”.
Керівники команди – Гах Оксана Степанівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцький навчально-виховний комплекс №26 Луцької міської ради Волинської області”;
Ковальчук Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу “Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Луцької міської ради Волинської області”.
2016 р. - ХІІ Всеукраїнський турнір юних економістів
Команда комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області” (диплом І ступеня):
- Марчик Софія, учениця 10 класу;
- Лем Тетяна, учениця 10 класу;
- Михальчук Марія, учениця 10 класу;
- Єзерська Софія, учениця 10 класу;
- Марискевич Олександра, учениця 10 класу.
Керівник команди – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу „Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області”.
Збірна команда Волинської області (диплом ІІ ступеня):
- Бекерук Нікіта, учень 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
- Тимчій Анна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
- Судніцин Михайло, учень 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
- Лукашук Юлія, учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня № 1 – гімназія імені Героя Радянського Союзу Василя Газіна» смт Ратне.
Керівник команди – Курносова Аліна Володимирівна, методист комунальної установи „Волинська обласна Мала академія наук”.
2019 р. – ХV Всеукраїнський турнір юних економістів
Збірна команда Волинської області (диплом ІІІ ступеня):
- Гіналюк Дмитро, учень 11 класу Нововолинського ліцею № 1 Нововолинської міської ради Волинської області;
- Кобинець Анна, учениця 11 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 26 Луцької міської ради Волинської області»;
- Колб Яна, учениця 10 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
- Побережний Валерій, учень 9 класу комунального закладу «Луцький навчально-виховний комплекс № 9 Луцької міської ради»;
- Штик Єлизавета, учениця 11 класу НВК «ЗОШ І-ІІІ ступеня № 1 – гімназія ім. В.Газіна» смт Ратне.
Керівник – Курносова Аліна Володимирівна, методист відділень математики та економіки комунальної установи «Волинська обласна Мала академія наук».
Команда комунального закладу «Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області» (диплом ІІІ ступеня):
- Прядун Анастасія, учениця 10 класу;
- Зубрицький Михайло, учень 10 класу;
- Перлов Максим, учень 11 класу;
- Драбант Софія, учениця 9 класу;
- Юхимчук Анастасія, учениця 10 класу.
Керівник – Мартинюк Оксана Володимирівна, вчитель економіки комунального закладу «Луцька гімназія № 21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області».