Волинська Мала академія наук: версія для друку

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК

МАН – соціальний ліфт у велику науку. Миронюк Лілія Павлівна : Волинська обласна Мала академія наук
МАН – соціальний ліфт у велику науку. Миронюк Лілія Павлівна

Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

1998 р. – кандидат в дійсні члени МАН, 1999 р. – дійсний член МАН, 1999-2000 рр. – два І місця на обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт, секція „Математика”, 2000 р. – ІІІ місце на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт

Впродовж 2009-2015 рр. була керівником секції „Математика” Волинської обласної МАН. За цей час підготовлено 13 переможців обласного конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, 2 – Всеукраїнського. Лілія Павлівна є членом журі обласного турніру юних математиків,  обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт, очних сесій заочної віртуальної школи ВО МАН, бере активну участь у підготовці учасників до різноманітних математичних змагань. Вихованці цього науковця неодноразово брали участь в Національному етапі Міжнародного конкурсу Intel ISEF – «Intel Техно Україна», де роботи учнів були високо оцінені.

Має дві вищі освіти (спеціальності: математика, англійська мова та література). В 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему: „Симетрії Лі та точні розв’язки нелінійних еволюційних систем з поперечною дифузією”. З 2005 року почала працювати на кафедрі вищої математики та інформатики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, зараз займає посаду доцента цієї кафедри.

Науковий доробок складає ряд статей, тез, методичних рекомендацій, в тому числі і в зарубіжних виданнях. Неодноразовий учасник всеукраїнських та міжнародних конференцій.

Окрім математики та іноземних мов захоплюється вишивкою, пізнавальними подорожами по Україні.   

Порада юним манівцям: працювати, працювати і ще раз працювати, аби досягти успіху і розвинутись всебічно. У спілкуванні з іншими – намагатися бути завжди на позитивній хвилі і ставитись до усіх з любов’ю (в тому числі і до братів наших менших).